Son Haberler:

Manisa 23. Mesir Sanayi Ticaret Fuarı Başlıyor

Bu sene 23. kez düzenlenecek olan Manisa 23.Mesir Sanayi Ticaret Fuarı 19 - 24 Nisan tarihlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.
03 - 06 Kasım 2016

Manisa 10. Uluslararası Tarım Hayvancılık Fuarı

Yeni bilgi ve teknolojilerin her şeyi olduğu gibi,tarım ve hayvancılık sektörünü de yapılandırdığı21.yy'da GELENEK GELECEK BULUŞMASI bu fuarda.
04 - 07 Şubat 2016

Mayfu - Manisa Ayakkabı Moda Fuarı İlk Kez Açıldı.

MAYFU - Manisa Ayakkabı Moda Fuarı Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Milletvekili İsmail Bilen, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Türkiye UMUM Ayakkabıcılar Federasyonu Başkan Vekili Celal Çetin, MTSO Başkanı Adnan Erbil, MESOB Başkanı Hasan Geriter ile firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimlerinin katılımlarıyla açıldı.
02 Mart 2016

Ferhangi Şeyler 2 Mart'ta Manisa'da

Ferhan Şensoy, tek kişilik gösterisi Ferhangi Şeyler ile 2 Mart'ta Manisa Kültür Merkezi'nde. Biletler Evran Plak ve Biletix'de. Gişe tel: 0.236.2342907

Anadolu Ateşi 15. Yıl Özel Gösterileri

Anadolu Ateşi 15. Yıl Özel Gösterileriyle Eskişehir, Bursa ve Ankara'da izleyiciler ile buluştu.
01 Şubat 2016

Dekor Stand İle Tüm Fuarlara...

If Wedding, Marble, Emitt, Travel Turkey, Agro Expo ve diğer tüm fuarlarda yanınızdayız...
5 - 8 KASIM 2015

MANİSA TARIM HAYVANCILIK FUARI 9. KEZ AÇILDI

Bu yıl 9. sunu düzenlediğimiz Uluslararası Manisa Tarım Hayvancılık Fuarı Manisa protokolü ve sektör temsilcilerinin geniş katılımıyla açıldı.

SNS Fuar Takvimi

 • TEKNOTARIM 2016 - ULUSLARARASI MANİSA 10. TARIM HAYVANCILIK FUARI

  Başlangıç Tarihi : 03.11.2016
  Bitiş Tarihi : 06.11.2016

  devamı

Organizasyon

 • Açık ve/veya kapalı alan, konser, tiyatro,tören,festival vs. Düşlediğiniz etkinliği gerçekleştirmek için gerekli tüm ekip ve ekipman bünyemizde mevcuttur. Anahtar teslim organizasyonlar SNS'de. Keyfini çıkarın...

  devamı

Stand Hizmetleri

 • Birlikte ve beraberce, karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak firmanız için en uygun, en işlevsel, en estetik ve en ekonomik standı tasarlayabiliriz.

  devamı

Manisa Fuar Merkezi

İşletmeciliğini üstlendiğimiz Manisa Fuar Merkezi, 2008 yılında hizmete girmiştir. Altyapısı tam ve modern bir tesistir.

detay

sayfa başı